autorefresh - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: &Auto Refresh
ro: &Actualizare automată

en: None
ro: Nimic

en: Every 15 Seconds
ro: La fiecare 15 secunde

en: Every 30 Seconds
ro: La fiecare 30 secunde

en: Every Minute
ro: La fiecare minut

en: Every 5 Minutes
ro: La fiecare 5 minute

en: Every 10 Minutes
ro: La fiecare 10 minute

en: Every 15 Minutes
ro: La fiecare 15 minute

en: Every 30 Minutes
ro: La fiecare 30 de minute

en: Every 60 Minutes
ro: La fiecare 60 de minute

en: Every 2 Hours
ro: La fiecare 2 ore

en: Every 6 Hours
ro: La fiecare 6 ore

[ctx: @title:window]
en: Cannot Refresh Source
ro: Nu pot actualiza sursa

en: <qt>This plugin cannot auto-refresh the current part.</qt>
ro: <qt>Acest modul nu poate actualiza componenta curentă.</qt>

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ro: &Unelte
