babelfish - en to ro translation catalogue (35 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ro: &Unelte

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
ro: Bară de unelte suplimentară

en: Translate Web Page
ro: Tradu pagina de web

en: Translate Web &Page
ro: Tradu &pagina de web

en: &English To
ro: Din &engleză în

en: &French To
ro: Din &franceză în

en: &German To
ro: Din &germană în

en: &Greek To
ro: Din &greacă în

en: &Spanish To
ro: Din &spaniolă în

en: &Portuguese To
ro: Din &portugheză în

en: &Italian To
ro: Din &italiană în

en: &Dutch To
ro: Din olan&deză în

en: &Russian To
ro: Din &rusă în

en: &Chinese (Simplified)
ro: Din &chineză (simplificată) în

en: Chinese (&Traditional)
ro: Din chineză (&tradițională) în

en: &Dutch
ro: olan&deză

en: &French
ro: &franceză

en: &German
ro: &germană

en: &Greek
ro: &greacă

en: &Italian
ro: &italiană

en: &Japanese
ro: &japoneză

en: &Korean
ro: &coreeană

en: &Norwegian
ro: &norvegiană

en: &Portuguese
ro: &portugheză

en: &Russian
ro: &rusă

en: &Spanish
ro: &spaniolă

en: T&hai
ro: t&ailandeză

en: &Arabic
ro: &arabă

en: &English
ro: &engleză

en: &Chinese (Simplified) to English
ro: Din chineză (simplificată) în engleză

en: Chinese (&Traditional) to English
ro: Din chineză (&tradițională) în engleză

en: &Japanese to English
ro: Din &japoneză în engleză

en: &Korean to English
ro: Din &coreeană în engleză

[ctx: @title:window]
en: Malformed URL
ro: URL eronat

en: The URL you entered is not valid, please correct it and try again.
ro: URL-ul pe care l-ați introdus nu este valid, vă rugăm să-l corectați și să încercați din nou.
