kget - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Download Manager
ro: Administrator descărcări

en: Show Drop Target
ro: Arată ținta lăsării

en: List All Links
ro: Afișează toate legăturile

en: No Links
ro: Nicio legătură

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ro: &Unelte
