khtmlsettingsplugin - en to ro translation catalogue (12 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ro: &Unelte

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
ro: Bară de unelte suplimentară

en: HTML Settings
ro: Configurări HTML

en: &Cookies
ro: &Cookie-uri

en: &Plugins
ro: &Extensii

en: Autoload &Images
ro: Încarcă automat &imaginile

en: Enable Pro&xy
ro: Activează pro&xy

en: Enable Cac&he
ro: Activează cac&he-ul

en: Cache Po&licy
ro: P&olitică cache

en: &Keep Cache in Sync
ro: Ț&ine cache-ul sincronizat

en: &Use Cache if Possible
ro: &Utilizează cache-ul dacă este posibil

en: &Offline Browsing Mode
ro: Mod &deconectat de navigare
