konqueror - en to ro translation catalogue (8 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ro: &Unelte

en: Input Required:
ro: Introduceți un text:

en: &Execute Shell Command...
ro: &Execută o comandă de interpretor...

en: KShellCmdPlugin::slotExecuteShellCommand: Program error, please report a bug.
ro: KShellCmdPlugin::slotExecuteShellCommand: Eroare în program, vă rugăm să trimiteți un raport de eroare.

en: Executing shell commands works only on local directories.
ro: Executarea comenzilor de interpretor funcționează numai în directoarele locale.

[ctx: @title:window]
en: Execute Shell Command
ro: Execută o comandă de interpretor

en: Execute shell command in current directory:
ro: Execută comanda de interpretor în directorul curent:

en: Output from command: "%1"
ro: Rezultatele comenzii: „%1”
