searchbarplugin - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Search Bar<p>Enter a search term. Click on the icon to change search mode or provider.</p>
ro: Bară de căutare<p>Introduceți un termen de căutare. Apăsați pe pictogramă pentru a modifica regimul de căutare sau furnizorul.</p>

en: Search Bar
ro: Bară de căutare

en: Focus Searchbar
ro: Focalizează bara de căutare

en: Find in This Page
ro: Caută în această pagină

en: Select Search Engines...
ro: Alege motoarele de căutare...

en: Add %1...
ro: Adaugă %1...

note: i18n: ectx: ToolBar (locationToolBar)
en: Search Toolbar
ro: Bara de căutare

en: Set Uri Shortcuts
ro: Stabilește scurtături URI

en: Name:
ro: Denumire:

en: Shortcuts:
ro: Scurtături:
