uachangerplugin - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Change Browser Identification
ro: Schimbă identificarea navigatorului

en: Other
ro: Altul

[ctx: %1 = browser version (e.g. 2.0)]
en: Version %1
ro: Versiunea %1

[ctx: %1 = browser version, %2 = platform (e.g. 2.0, Windows XP)]
en: Version %1 on %2
ro: Versiunea %1 pe %2

[ctx: %1 = browser name, %2 = browser version, %3 = platform (e.g. Firefox, 2.0, Windows XP)]
en: %1 %2 on %3
ro: %1 %2 pe %3

en: Default Identification
ro: Identificarea implicită

note: i18n("Reload Identifications"), this, SLOT(slotReloadDescriptions()), 0, ++count );
en: Apply to Entire Site
ro: Aplică la tot situl

en: Configure...
ro: Configurare...

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ro: &Unelte

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
ro: Bară de unelte suplimentară
