libkonq - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: &Open
ro: &Deschide

en: Create &Folder...
ro: Creează un &dosar...

en: &Restore
ro: &Restaurează

en: Show Original Directory
ro: Arată dosarul original

en: Show Original File
ro: Arată fișierul original

en: &Empty Trash Bin
ro: &Golește coșul de gunoi

en: &Configure Trash Bin
ro: &Configurează coșul de gunoi

en: &Bookmark This Page
ro: În&semnează această pagină

en: &Bookmark This Location
ro: În&semnează această locație

en: &Bookmark This Folder
ro: În&semnează acest dosar

en: &Bookmark This Link
ro: În&semnează această legătură

en: &Bookmark This File
ro: În&semnează acest fișier

en: Preview In
ro: Previzualizare în
