autorefresh - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: &Auto Refresh
ru: &Автообновление

en: None
ru: Нет

en: Every 15 Seconds
ru: Каждые 15 секунд

en: Every 30 Seconds
ru: Каждые 30 секунд

en: Every Minute
ru: Каждую минуту

en: Every 5 Minutes
ru: Каждые 5 минут

en: Every 10 Minutes
ru: Каждые 10 минут

en: Every 15 Minutes
ru: Каждые 15 минут

en: Every 30 Minutes
ru: Каждые 30 минут

en: Every 60 Minutes
ru: Каждый час

en: Every 2 Hours
ru: Каждые 2 часа

en: Every 6 Hours
ru: Каждые 6 часов

[ctx: @title:window]
en: Cannot Refresh Source
ru: Не удалось обновить источник

en: <qt>This plugin cannot auto-refresh the current part.</qt>
ru: <qt>Этот модуль не может автоматически обновлять текущую часть.</qt>

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ru: С&ервис
