uachangerplugin - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Change Browser Identification
ru: Изменение строки описания веб-браузера

en: Other
ru: Другое

[ctx: %1 = browser version (e.g. 2.0)]
en: Version %1
ru: Версия %1

[ctx: %1 = browser version, %2 = platform (e.g. 2.0, Windows XP)]
en: Version %1 on %2
ru: Версия %1 на %2

[ctx: %1 = browser name, %2 = browser version, %3 = platform (e.g. Firefox, 2.0, Windows XP)]
en: %1 %2 on %3
ru: %1 %2 на %3

en: Default Identification
ru: Строка описания по умолчанию

note: i18n("Reload Identifications"), this, SLOT(slotReloadDescriptions()), 0, ++count );
en: Apply to Entire Site
ru: Применить ко всему сайту

en: Configure...
ru: Настройка...

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ru: С&ервис

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
ru: Дополнительная панель инструментов
