konqueror - en to sa translation catalogue (15 entries)

en: &Auto Refresh
sa: &स्वचालित ताजगी

en: None
sa: न कश्चित्

en: Every 15 Seconds
sa: प्रत्येकं १५ सेकेण्ड्

en: Every 30 Seconds
sa: प्रत्येकं ३० सेकेण्ड्

en: Every Minute
sa: प्रत्येकं निमेषः

en: Every 5 Minutes
sa: प्रत्येकं ५ मिनिट्

en: Every 10 Minutes
sa: प्रत्येकं १० मिनिट्

en: Every 15 Minutes
sa: प्रत्येकं १५ मिनिट्

en: Every 30 Minutes
sa: प्रत्येकं ३० मिनिट्

en: Every 60 Minutes
sa: प्रत्येकं ६० मिनिट्

en: Every 2 Hours
sa: प्रत्येकं २ घण्टेषु

en: Every 6 Hours
sa: प्रत्येकं ६ घण्टेषु

[ctx: @title:window]
en: Cannot Refresh Source
sa: स्रोतः ताजगः कर्तुं न शक्यते

en: <qt>This plugin cannot auto-refresh the current part.</qt>
sa: <qt>एतत् प्लगिन् वर्तमानभागं स्वयमेव ताजगीं कर्तुं न शक्नोति।</qt>

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
sa: &उपकरणाः
