konqueror - en to sa translation catalogue (8 entries)

en: Root
sa: मूलं

en: Places
sa: स्थानाः

en: Could not find bookmarks config
sa: पुस्तकचिह्नविन्यासं न प्राप्नोत्

en: Could not find bookmarks editor
sa: पुस्तकचिह्नसम्पादकं न लब्धम्

en: Wrong request: %1
sa: गलत अनुरोधः %1

en: There are no bookmarks to display yet.
sa: अद्यापि प्रदर्शयितुं पुस्तकचिह्नानि नास्ति ।

en: kio_bookmarks CSS file not found. Output will look ugly.
    Check your installation.
sa: kio_bookmarks CSS सञ्चिका न प्राप्ता । आउटपुट् कुरूपं दृश्यते।
    स्वस्य संस्थापनं पश्यन्तु।

en: My Bookmarks
sa: मम पुस्तकचिह्नानि
