konqueror - en to sa translation catalogue (6 entries)

en: Download Manager
sa: डाउनलोड प्रबन्धक

en: Show Drop Target
sa: Drop Target दर्शयतु

en: List All Links
sa: सर्वाणि लिङ्कानि सूचीबद्धं कुर्वन्तु

en: List Selected Links
sa: चयनितलिङ्कानां सूचीं कुर्वन्तु

en: No downloadable links were found.
sa: डाउनलोड् कर्तुं शक्याः लिङ्काः न प्राप्ताः ।

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
sa: &उपकरणाः
