kio4 - en to se translation catalogue (15 entries)

en: <h1>My Bookmarks</h1><p>This module lets you configure the bookmarks home page.</p><p>The bookmarks home page is accessible at <a href="bookmarks:/">bookmarks:/</a>.</p>
se: <h1>Mu girjemearkkat</h1> 
    <p>Dát modula diktá du heivehit girjemearkkaid ruoktosiidu.</p> 
    <p>Girjemearkkaid ruoktosiiddu gávnnát <a href="bookmarks:/">bookmarks:/</a>.</p>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Bookmarks
se: Girjemearkkat

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbShowRoot)
en: If this option is unchecked, bookmarks at the root of the hierarchy (not in a folder) are not displayed.
    If checked, they are gathered in a "root" folder.
se: Jus dát merkejuvvo, de girjemearkkat mat eai leat máhpa siste čájehuvvojit «ruohtas»-máhpas.
    
    Jus ii merkejuvvo, de eai oidno.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbShowRoot)
en: &Show bookmarks without folder
se: Čájet girjemearkkaid &mat eai leat máhpaid siste

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbFlattenTree)
en: &Flatten bookmarks tree
se: &Dulbe girjemearkamuora

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbShowPlaces)
en: Show a box with KDE places (Home, Network, ...). Useful if you use konqueror as a file manager.
se: Čájet boksa mas lea KDE-báikkit (Ruoktu, Fierbmi, …). Hui ávkkalaš jus geavahat Konqueror fiilagieđahallin.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbShowPlaces)
en: Show system &places
se: Čájet &vuogádatbáikkiid

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: General Settings
se: Oppalaš heivehusat

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbShowBackgrounds)
en: Disable it on slow system to disable background images.
se: Ale geavat dán njozes vuogádagain nu ahte duogášgovat eai čájehuvvo.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbShowBackgrounds)
en: Show folder &backgrounds
se: Čájet máhpa&duogážiid

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: How much disk space is used to cache the pixmaps
se: Man ollu garraskarrosaji vuoruha pixmap-govaide

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Pixmap Cache
se: Pixmap-govaid čiehkámuitu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbMaxCacheSize)
en: Disk cache size:
se: Skearru čihkámuittu sturrodat:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, clearCacheButton)
en: Clear the pixmap cache
se: Gurre pixmap-čiehkámuittu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clearCacheButton)
en: &Clear Cache
se: &Gurre čiehkámuittu
