libkonq - en to se translation catalogue (11 entries)

en: &Open
se: &Raba

en: Create &Folder...
se: Ráhkat &máhpa …

en: &Restore
se: &Máhcat

en: &Empty Trash Bin
se: &Gurre ruskalihti

en: &Bookmark This Page
se: Ráhkat &girjemearkka dán siidui

en: &Bookmark This Location
se: Bija &girjemearkka dán čujuhussii

en: &Bookmark This Folder
se: Ráhkat girjemearkka dán máhppii

en: &Bookmark This Link
se: Ráhkat gir&jemearkka dán leŋkii

en: &Bookmark This File
se: Ráhkat g&irjemearkka dán fiilii

en: Preview In
se: Ovdačájeheapmi dás

en: &Properties
se: &Iešvuođat
