konqueror - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Input Required:
se: Dárbbaša dieđuid:

en: &Execute Shell Command...
se: &Vuoje skálžogohččuma …

en: Executing shell commands works only on local directories.
se: Skálžogohčumiid sáhtat vuodjit dušše báikkálaš máhpain.

en: Execute shell command in current directory:
se: Vuoje skálžogohččuma dálá máhpas:

en: Output from command: "%1"
se: Boađus gohččumis lea:«%1»
