akregator_konqplugin - en to sk translation catalogue (8 entries)

[ctx: @action:inmenu]
en: Add Feed to Akregator
sk: Pridať kanál do Akregatora

en: Add Feed to Akregator
sk: Pridať kanál do Akregatora

en: Add Feeds to Akregator
sk: Pridať kanály do Akregatora

en: Add All Found Feeds to Akregator
sk: Pridať všetky nájdené kanály do Akregatora

en: Subscribe to site updates (using news feed)
sk: Sledovať zmeny tejto stránky (pomocou RSS noviniek)

en: Imported Feeds
sk: Importované kanály

en: Unable to contact Akregator via D-Bus
sk: Nepodarilo sa kontaktovať Akregator cez D-Bus

[ctx: @title:window]
en: D-Bus call failed
sk: Volanie D-Bus zlyhalo
