autorefresh - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: &Auto Refresh
sk: &Automatická aktualizácia

en: None
sk: Žiadna

en: Every 15 Seconds
sk: Každých 15 sekúnd

en: Every 30 Seconds
sk: Každých 30 sekúnd

en: Every Minute
sk: Každú minútu

en: Every 5 Minutes
sk: Každých 5 minút

en: Every 10 Minutes
sk: Každých 10 minút

en: Every 15 Minutes
sk: Každých 15 minút

en: Every 30 Minutes
sk: Každých 30 minút

en: Every 60 Minutes
sk: Každých 60 minút

en: Every 2 Hours
sk: Každé 2 hodiny

en: Every 6 Hours
sk: Každých 6 hodín

[ctx: @title:window]
en: Cannot Refresh Source
sk: Nie je možné obnoviť zdroj

en: <qt>This plugin cannot auto-refresh the current part.</qt>
sk: <qt>Tento modul nedokáže automaticky aktualizovať aktuálnu časť.</qt>

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
sk: &Nástroje
