babelfish - en to sk translation catalogue (37 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
sk: &Nástroje

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
sk: Extra panel nástrojov

en: Translate Web Page
sk: Preložiť stránku WWW

en: Translate Web &Page
sk: &Preložiť stránku WWW

en: &English To
sk: &Angličtina do

en: &French To
sk: &Francúzština do

en: &German To
sk: &Nemčina do

en: &Greek To
sk: Gréčtina do

en: &Spanish To
sk: Šp&anielština do

en: &Portuguese To
sk: &Portugalština do

en: &Italian To
sk: &Taliančina do

en: &Dutch To
sk: &Holandština do

en: &Russian To
sk: Ruština do

en: &Chinese (Simplified)
sk: Čí&ština (zjednodušená)

en: Chinese (&Traditional)
sk: Číština (t&radičná)

en: &Dutch
sk: &Holandština

en: &French
sk: &Francúzština

en: &German
sk: &Nemčina

en: &Greek
sk: Gréčtina

en: &Italian
sk: &Taliančina

en: &Japanese
sk: &Japonština

en: &Korean
sk: &Kórejština

en: &Norwegian
sk: &Nórština

en: &Portuguese
sk: &Portugalština

en: &Russian
sk: &Ruština

en: &Spanish
sk: Š&panielština

en: T&hai
sk: &Thajština

en: &Arabic
sk: Arabčina

en: &English
sk: &Angličtina

en: &Chinese (Simplified) to English
sk: Čí&nština (zjednodušená) do angličtiny

en: Chinese (&Traditional) to English
sk: Čínština (&tradičná) do angličtiny

en: &Japanese to English
sk: &Japončina do angličtiny

en: &Korean to English
sk: &Kórejčina do angličtiny

[ctx: @title:window]
en: Malformed URL
sk: Neplatné URL

en: The URL you entered is not valid, please correct it and try again.
sk: Zadané URL nie je platné, prosím, opravte ho a skúste to znovu.

[ctx: @info]
en: You are viewing this page over a secure connection.<nl/><nl/>The URL of the page will sent to the online translation service,<nl/>which may fetch the insecure version of the page.
sk: Prezeráte stránku cez zabezpečené pripojenie.<nl/><nl/> URL stránky sa pošle do online prekladovej služby, ktorá môže stiahnuť nezabezpečenú verziu stránky.

[ctx: @title:window]
en: Security Warning
sk: Bezpečnostné upozornenie
