dirfilterplugin - en to sk translation catalogue (9 entries)

[ctx: @info:tooltip]
en: Hide Filter Bar
sk: Skryť panel filtrovania

[ctx: @label:button]
en: Filter by t&ype
sk: Filtrovať podľa typu

[ctx: @info:tooltip]
en: Filter items by file type.
sk: Filtrovať položky podľa typu súboru.

[ctx: @action:inmenu Tools]
en: Show Filter Bar
sk: Zobraziť panel filtrovania

en: Use Multiple Filters
sk: Použiť viac filtrov

en: Show Count
sk: Zobraziť počet

en: Reset
sk: Reštart

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
sk: Nás&troje

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
sk: Extra panel nástrojov
