imgalleryplugin - en to sk translation catalogue (45 entries)

[ctx: @title:window]
en: Create Image Gallery
sk: Vytvoriť obrazovú galériu

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Image Gallery for %1
sk: Galéria obrázkov pre %1

en: Look
sk: Vzhľad

en: Page Look
sk: Vzhľad stránky

en: &Page title:
sk: &Titulok stránky:

en: I&mages per row:
sk: &Obrázkov na riadku:

en: Show image file &name
sk: Zobraziť &meno súboru s obrázkom

en: Show image file &size
sk: Zobraziť &veľkosť súboru obrázku

en: Show image &dimensions
sk: Zobraziť &rozmery obrázku

en: Fon&t name:
sk: &Meno písma:

en: Font si&ze:
sk: &Veľkosť písma:

en: &Foreground color:
sk: &Farba popredia:

en: &Background color:
sk: Farba po&zadia:

en: Folders
sk: Priečinky

en: &Save to HTML file:
sk: &Uložiť ako HTML súbor:

en: <p>The name of the HTML file this gallery will be saved to.</p>
sk: <p>Meno súboru HTML, kam sa má táto galéria uložiť.</p>

en: &Recurse subfolders
sk: &Aj podpriečinky

en: <p>Whether subfolders should be included for the image gallery creation or not.</p>
sk: <p>Či sa má galéria vytvoriť aj z podpriečinkov alebo nie.</p>

en: Endless
sk: Nekonečná

en: <p>You can limit the number of folders the image gallery creator will traverse to by setting an upper bound for the recursion depth.</p>
sk: <p>Tu môžete obmedziť počet vnorení priečinkov prechádzaných pre vytvorenie galérie.</p>

en: Rec&ursion depth:
sk: Úroveň v&norenia:

en: Copy or&iginal files
sk: Kopírovať &pôvodné súbory

en: <p>This makes a copy of all images and the gallery will refer to these copies instead of the original images.</p>
sk: <p>Toto vytvorí kópiu všetkých obrázkov a galéria sa bude odkazovať na tieto kópie a nie na pôvodné obrázky.</p>

en: Use &comment file
sk: Použiť súbor s &komentárom

en: <p>If you enable this option you can specify a comment file which will be used for generating subtitles for the images.</p><p>For details about the file format please see the "What's This?" help below.</p>
sk: <p>Ak zapnete túto voľbu a zadáte súbor s komentármi, použije sa pre generovanie titulkov pre obrázky.</p><p>Detaily o formáte tohto súboru nájdete v pomocníkovi "Čo je to?" nižšie.</p>

en: <p>You can specify the name of the comment file here. The comment file contains the subtitles for the images. The format of this file is:</p><p>FILENAME1:<br />Description<br /><br />FILENAME2:<br />Description<br /><br />and so on</p>
sk: <p>Sem môžete zadať meno súboru s komentármi. Ten obsahuje titulky pre obrázky. Jeho formát je: </p><p>MENOSÚBORU1:<br />Popis<br /><br />MENOSÚBORU2:<br />Popis<br /><br /> atď.</p>

en: Comments &file:
sk: &Súbor s komentárom:

en: Thumbnails
sk: Miniatúry

en: Image f&ormat:
sk: Formát obrázku:

en: Thumbnail size:
sk: Veľkosť miniatúry:

en: &Set different color depth:
sk: Na&staviť inú farebnú hĺbku:

en: Color depth:
sk: Farebná hĺbka:

en: &Create Image Gallery...
sk: &Vytvoriť galériu obrázkov...

en: Could not create the plugin, please report a bug.
sk: Nepodarilo sa vytvoriť modul, prosím, pošlite správu o chybe.

en: Creating an image gallery works only on local folders.
sk: Vytvorenie galérie funguje iba pre lokálne priečinky.

en: Creating thumbnails
sk: Vytváram miniatúry

en: Could not create folder: %1
sk: Nie je možné vytvoriť priečinok: %1

en: <i>Number of images</i>: %1
sk: <i>Počet obrázkov</i>: %1

en: <i>Created on</i>: %1
sk: <i>Vytvorené dňa</i>: %1

en: <i>Subfolders</i>:
sk: <i>Podpriečinky</i>:

en: Created thumbnail for: 
    %1
sk: Vytvorená miniatúra pre:
    %1

en: Creating thumbnail for: 
    %1
     failed
sk: Vytvorenie miniatúry pre:
    %1
    zlyhalo.

en: Could not open file: %1
sk: Nepodarilo sa otvoriť súbor: %1

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
sk: &Nástroje
