kcmkio - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: <h1>My Bookmarks</h1><p>This module lets you configure the bookmarks home page.</p><p>The bookmarks home page is accessible at <a href="bookmarks:/">bookmarks:/</a>.</p>
sk: <h1>Moje záložky</h1><p>Tento modul vám umožňuje nastaviť domovskú stránku záložiek.</p><p>Domovská stránka záložiek je prístupná na adrese <a href="bookmarks:/">bookmarks:/</a>.</p>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Bookmarks
sk: Záložky

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbShowRoot)
en: If this option is unchecked, bookmarks at the root of the hierarchy (not in a folder) are not displayed.
    If checked, they are gathered in a "root" folder.
sk: Ak je táto voľba nezaškrtnutá, záložky na najvyššej úrovni hierarchie (nie v priečinku) nie sú zobrazené.
    Ak je zaškrtnutá, sú zoskupené v priečinku "root".

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbShowRoot)
en: &Show bookmarks without folder
sk: &Zobraziť záložky bez priečinku

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbFlattenTree)
en: Sub-folders are shown within their parent by default. If you activate this option, sub-folders are displayed on their own.
    It looks less nice but it may help if you have a very big folder you want to spread in two columns.
sk: Dcérske priečinky sú normálne zobrazené pod ich rodičom. Ak aktivujete túto voľbu, dcérske priečinky sa zobrazia samostatne.
    Nevyzerá to tak pekne, ale môže vám to pomôcť, ak máte veľmi veľký priečinok, ktorý chcete rozdeliť do dvoch stĺpcov.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbFlattenTree)
en: &Flatten bookmarks tree
sk: Sploš&tiť strom záložiek

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbShowPlaces)
en: Show a box with KDE places (Home, Network, ...). Useful if you use konqueror as a file manager.
sk: Zobraziť panel s miestami KDE (Domov, Sieť, ...), Užitočné ak používate konqueror ako správcu súborov.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbShowPlaces)
en: Show system &places
sk: Zobraziť &systémové miesta

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label)
en: Folders are automatically distributed in several columns. The optimal number of columns depends on the width of the konqueror window and the number of bookmarks you have.
sk: Priečinky sa automaticky rozdeľujú do viacerých stĺpcov. Optimálny počet stĺpcov závisí na šírke okna konqueroru a počte záložiek, ktoré máte.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Number of columns to show:
sk: Počet stĺpcov ktoré sa zobrazia:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbShowBackgrounds)
en: Disable it on slow system to disable background images.
sk: Vypnite zobrazenie obrázkov pozadia na pomalých počítačoch.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbShowBackgrounds)
en: Show folder &backgrounds
sk: Zobraziť &pozadia priečinkov

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: How much disk space is used to cache the pixmaps
sk: Aký veľký priestor na disku sa používa na cache-ovanie pixmáp

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbMaxCacheSize)
en: Disk cache size:
sk: Veľkosť vyrovnávacej pamäti na &disku:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, sbCacheSize)
en:  kB
sk:  KB

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, clearCacheButton)
en: Clear the pixmap cache
sk: Vymazať pixmap cache

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clearCacheButton)
en: &Clear Cache
sk: &Vymazať cache
