kfmclient - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: KDE tool for opening URLs from the command line
sk: KDE nástroj pre otváranie URL z príkazového riadku

en: Non interactive use: no message boxes
sk: Neinteraktívne použitie: žiadne správy

en: Show available commands
sk: Zobrazí dostupné príkazy

en: Command (see --commands)
sk: Príkaz (viď --commands)

en: Arguments for command
sk: Argumenty pre príkaz

en: The files/URLs opened by the application will be deleted after use
sk: Súbory/URL otvorené aplikáciou budú odstránené po použití

en:   kfmclient openURL 'url' ['mimetype']
                # Opens a window showing 'url'.
                #  'url' may be a relative path
                #   or file name, such as . or subdir/
                #   If 'url' is omitted, $HOME is used instead.
sk:   kfmclient openURL 'url' ['typ MIME']
                # Otvorí okno zobrazujúce 'url'.
                #  'url' môže byť relatívna cesta
                #   alebo názov súboru, ako . alebo podadresar/
                #   Ak chýba 'url', použije sa $HOME.

en:             # If 'mimetype' is specified, it will be used to determine the
                #   component that Konqueror should use. For instance, set it to
                #   text/html for a web page, to make it appear faster
sk:             # Ak je zadaný 'typ MIME', bude použitý pre určenie
                #   komponentu, ktorý má Konqueror použiť. Napríklad, použite
                #   text/html pre WWW stránku, aby sa zobrazila rýchlejšie

en:   kfmclient newTab 'url' ['mimetype']
                # Same as above but opens a new tab with 'url' in an existing Konqueror
                #   window on the current active desktop if possible.
sk:   kfmclient newTab 'url' ['mimetype']
                # Rovnaké ako vyššie, ale otvorí novú záložku s URL v existujúcom okne
                #  Konquerora na aktuálnej ploche, ak je k dispozícii.

en: Syntax error, not enough arguments
sk: Chyba syntaxe, nedostatok parametrov

en: Syntax error, too many arguments
sk: Chyba syntaxe, príliš veľa parametrov

en: Syntax error, unknown command '%1'
sk: Chyba syntaxe, neznámy príkaz '%1'
