khtmlsettingsplugin - en to sk translation catalogue (13 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
sk: &Nástroje

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
sk: Extra panel nástrojov

en: HTML Settings
sk: Nastavenie HTML

en: &Plugins
sk: &Moduly

en: Autoload &Images
sk: Automatické nahrávanie &obrázkov

en: Enable Pro&xy
sk: Povoliť Pro&xy

en: Enable Cac&he
sk: Povoliť &vyrovnávaciu pamäť

en: Cache Po&licy
sk: &Politika vyrovnávacej pamäti

en: &Keep Cache in Sync
sk: &Udržiavať synchronizovanú

en: &Use Cache if Possible
sk: &Použiť vyrovnávaciu pamäť, ak je to možné

en: &Offline Browsing Mode
sk: Mód prehliadania o&ff-line

en: The cookie setting could not be changed, because the cookie daemon could not be contacted.
sk: Nastavenie cookies sa nedá zmeniť, pretože cookie démon sa nedá kontaktovať.

[ctx: @title:window]
en: Cookie Settings Unavailable
sk: Nastavenia cookies nedostupné
