libkonq - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: &Open
sk: &Otvoriť

en: Create &Folder...
sk: Vytvoriť priečino&k...

en: &Restore
sk: O&bnoviť

en: Show Original Directory
sk: Zobraziť pôvodný adresár

en: Show Original File
sk: Zobraziť pôvodný súbor

en: &Empty Trash Bin
sk: &Vyprázdniť kôš

en: &Configure Trash Bin
sk: Nastaviť &kôš

en: &Bookmark This Page
sk: Pridať stránku medzi &záložky

en: &Bookmark This Location
sk: Pridať umiestnenie medzi &záložky

en: &Bookmark This Folder
sk: Pridať priečinok medzi &záložky

en: &Bookmark This Link
sk: Pridať odkaz medzi &záložky

en: &Bookmark This File
sk: Pridať súbor medzi &záložky

en: Preview In
sk: Náhľad v

en: Open Terminal Here
sk: Tu otvoriť terminál

en: &Properties
sk: Vlas&tnosti
