searchbarplugin - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Search Bar<p>Enter a search term. Click on the icon to change search mode or provider.</p>
sk: Pruh hľadania<p>Zadajte termín na hľadanie. Kilknite na ikonu pre zmenu módu alebo poskytovateľa.</p>

en: Search Bar
sk: Pruh hľadania

en: Focus Searchbar
sk: Fokus pruh hľadania

en: Find in This Page
sk: Nájsť v tejto stránke

en: Select Search Engines...
sk: Vybrať vyhľadávací stroj...

en: Add %1...
sk: Pridať %1...

note: i18n: ectx: ToolBar (locationToolBar)
en: Search Toolbar
sk: Panel nástrov hľadania

en: Set Uri Shortcuts
sk: Nastaviť URI skratky

en: Name:
sk: Meno:

en: Shortcuts:
sk: Skratky:
