uachangerplugin - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Change Browser Identification
sk: Zmeniť identifikáciu prehliadača

en: Other
sk: Iný

[ctx: %1 = browser version (e.g. 2.0)]
en: Version %1
sk: Verzia %1

[ctx: %1 = browser version, %2 = platform (e.g. 2.0, Windows XP)]
en: Version %1 on %2
sk: Verzia %1 na %2

[ctx: %1 = browser name, %2 = browser version, %3 = platform (e.g. Firefox, 2.0, Windows XP)]
en: %1 %2 on %3
sk: %1 %2 na %3

en: Default Identification
sk: Štandardná identifikácia

note: i18n("Reload Identifications"), this, SLOT(slotReloadDescriptions()), 0, ++count );
en: Apply to Entire Site
sk: Použiť pre celý server

en: Configure...
sk: Nastaviť...

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
sk: &Nástroje

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
sk: Extra panel nástrojov
