webarchiver - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Untitled
sk: Bez názvu

en: Directory
sk: Adresár

en: &Save to:
sk: Uložiť do:

en: Options
sk: Voľby

en:  second |  seconds
sk[0]:  sekunda
sk[1]:  sekundy
sk[2]:  sekúnd

en: None
sk: Žiadne

note: i18n: ectx: label, entry (RunInTerminal), group (Options)
en: Run in terminal
sk: Spustiť v termináli

note: i18n: ectx: label, entry (ArchiveType), group (Options)
en: Archive &type:
sk: Typ archívu:

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
sk: &Nástroje

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
sk: Extra panel nástrojov
