fsview - en to sk translation catalogue (70 entries)

en: Name
sk: Meno

en: Size
sk: Veľkosť

en: File Count
sk: Počet súborov

en: Directory Count
sk: Počet priečinkov

en: Last Modified
sk: Posledná zmena

en: Owner
sk: Vlastník

en: Group
sk: Skupina

en: Mime Type
sk: Typ MIME

en: Go To
sk: Prejsť na

en: Stop at Depth
sk: Zastaviť na hĺbke

en: Stop at Area
sk: Zastaviť na oblasti

en: Stop at Name
sk: Zastaviť na mene

en: Go Up
sk: Prejsť vyššie

en: Stop Refresh
sk: Zastaviť aktualizáciu

en: Refresh
sk: Aktualizovať

en: Refresh '%1'
sk: Aktualizovať '%1'

en: Color Mode
sk: Farebný režim

en: Visualization
sk: Vizualizácia

en: None
sk: Žiadne

en: Depth
sk: Hĺbka

en: Read 1 folder, in %2 | Read %1 folders, in %2
sk[0]: Prečítaných %1 priečinok, v %2
sk[1]: Prečítaných %1 priečinky, v %2
sk[2]: Prečítaných %1 priečinkov, v %2

en: 1 folder | %1 folders
sk[0]: %1 priečinku
sk[1]: %1 priečinkoch
sk[2]: %1 priečinkoch

en: <p>This is the FSView plugin, a graphical browsing mode showing filesystem utilization by using a tree map visualization.</p><p>Note that in this mode, automatic updating when filesystem changes are made is intentionally <b>not</b> done.</p><p>For details on usage and options available, see the online help under menu 'Help/FSView Manual'.</p>
sk: <p>Toto je modul FSView, grafický režim, ktorý zobrazuje využitie systému súborov pomocou stromovej mapy.</p><p>Uvedomte si, že v tomto režime sa schválne automaticky <b>neaktualizuje</b> pohľad. </p><p>Detaily o použití a dostupných možnostiach nájdete v pomocníkovi v ponuke 'Pomocník/Manuál FSView'.</p>

en: &FSView Manual
sk: Manuál &FSView

en: Show FSView manual
sk: Zobrazí manuál FSView

en: Opens the help browser with the FSView documentation
sk: Otvorí prehliadač pomocníka s dokumentáciou FSView

[ctx: @action:inmenu File]
en: Move to Trash
sk: Presunúť do koša

[ctx: @action:inmenu File]
en: Delete
sk: Vymazať

[ctx: @action:inmenu Edit]
en: &Edit File Type...
sk: U&praviť typ súboru...

[ctx: @action:inmenu File]
en: Properties
sk: Vlastnosti

en: FSView intentionally does not support automatic updates when changes are made to files or directories, currently visible in FSView, from the outside.
    For details, see the 'Help/FSView Manual'.
sk: FSView schválne nepodporuje automatické aktualizácie po zmenách v súboroch alebo priečinkoch, ktoré sú práve zobrazené pomocou FSView.
    Detaily nájdete v manuáli v ponuke 'Pomocník/Manuál FSView'.

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
sk: &Upraviť

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
sk: P&ohľad

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
sk: &Pomocník

en: Filesystem Viewer
sk: Prehliadač systému súborov

en: View filesystem starting from this folder
sk: Začať zobrazenie systému súborov od tohto priečinku

en: Recursive Bisection
sk: Rekurzívna bisekcia

en: Columns
sk: Stĺpce

en: Rows
sk: Riadky

en: Always Best
sk: Vždy najlepšie

en: Best
sk: Najlepšie

en: Alternate (V)
sk: Vymeniť (V)

en: Alternate (H)
sk: Vymeniť (H)

en: Horizontal
sk: Horizontálne

en: Vertical
sk: Vertikálne

en: Nesting
sk: Vnorenie

en: Border
sk: Okraj

en: Correct Borders Only
sk: Iba správne okraje

en: Width %1
sk: Šírka %1

en: Allow Rotation
sk: Povoliť rotáciu

en: Shading
sk: Tieňovanie

en: Visible
sk: Viditeľné

en: Take Space From Children
sk: Zabrať miesto potomkov

en: Top Left
sk: Vľavo hore

en: Top Center
sk: V strede hore

en: Top Right
sk: Vpravo hore

en: Bottom Left
sk: Vľavo dole

en: Bottom Center
sk: V strede dole

en: Bottom Right
sk: Vpravo dole

en: No %1 Limit
sk: Bez obmedzenia %1

en: No Area Limit
sk: Bez obmedzenia plochy

en: Area of '%1' (%2)
sk: Plocha '%1' (%2)

en: 1 Pixel | %1 Pixels
sk[0]: %1 bod
sk[1]: %1 body
sk[2]: %1 bodov

en: Double Area Limit (to %1)
sk: Zdvojiť obmedzenie plochy (na %1)

en: Halve Area Limit (to %1)
sk: Zmenšiť obmedzenie plochy na polovicu (na %1)

en: No Depth Limit
sk: Bez obmedzenia hĺbky

en: Depth of '%1' (%2)
sk: Hĺbka '%1' (%2)

en: Depth %1
sk: Hĺbka %1

en: Decrement (to %1)
sk: Znížiť (na %1)

en: Increment (to %1)
sk: Zvýšiť (na %1)
