akregator_konqplugin - en to sl translation catalogue (8 entries)

[ctx: @action:inmenu]
en: Add Feed to Akregator
sl: Dodaj vir v Akregator

en: Add Feed to Akregator
sl: Dodaj vir v Akregator

en: Add Feeds to Akregator
sl: Dodaj vire v Akregator

en: Add All Found Feeds to Akregator
sl: Dodaj vse najdene vire v Akregator

en: Subscribe to site updates (using news feed)
sl: Naroči se na posodobitve strani (z uporabo vira novic)

en: Imported Feeds
sl: Uvoženi viri

en: Unable to contact Akregator via D-Bus
sl: Ne morem se povezati z Akregatorjem prek D-busa

[ctx: @title:window]
en: D-Bus call failed
sl: Klic DBus ni uspel
