autorefresh - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: &Auto Refresh
sl: S&amodejno osveževanje

en: None
sl: Brez

en: Every 15 Seconds
sl: Vsakih 15 sekund

en: Every 30 Seconds
sl: Vsakih 30 sekund

en: Every Minute
sl: Vsako minuto

en: Every 5 Minutes
sl: Vsakih 5 minut

en: Every 10 Minutes
sl: Vsakih 10 minut

en: Every 15 Minutes
sl: Vsakih 15 minut

en: Every 30 Minutes
sl: Vsakih 30 minut

en: Every 60 Minutes
sl: Vsakih 60 minut

en: Every 2 Hours
sl: Vsaki 2 uri

en: Every 6 Hours
sl: Vsakih 6 ur

[ctx: @title:window]
en: Cannot Refresh Source
sl: Vira ni mogoče osvežiti

en: <qt>This plugin cannot auto-refresh the current part.</qt>
sl: <qt>Ta vstavek ne more samodejno osvežiti trenutnega dela.</qt>

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
sl: Orodja
