babelfish - en to sl translation catalogue (37 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
sl: Orodja

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
sl: Dodatna orodna vrstica

en: Translate Web Page
sl: Prevedi spletno stran

en: Translate Web &Page
sl: Prevedi spletno stran

en: &English To
sl: Iz &angleščine v

en: &French To
sl: Iz &francoščine v

en: &German To
sl: Iz nemščine v

en: &Greek To
sl: Iz &grščine v

en: &Spanish To
sl: Iz španščine v

en: &Portuguese To
sl: Iz &portugalščine v

en: &Italian To
sl: Iz &italijanščine v

en: &Dutch To
sl: Iz nizozemščine v

en: &Russian To
sl: Iz &ruščine v

en: &Chinese (Simplified)
sl: Kitajščino (poenostavljeno)

en: Chinese (&Traditional)
sl: Kitajščino (&tradicionalno)

en: &Dutch
sl: Nizozemščino

en: &French
sl: &Francoščino

en: &German
sl: Nemščino

en: &Greek
sl: &Grščino

en: &Italian
sl: &Italijanščino

en: &Japanese
sl: &Japonščino

en: &Korean
sl: &Korejščino

en: &Norwegian
sl: &Norveščino

en: &Portuguese
sl: &Portugalščino

en: &Russian
sl: &Ruščino

en: &Spanish
sl: Španščino

en: T&hai
sl: &Tajščino

en: &Arabic
sl: Arabščino

en: &English
sl: Angleščino

en: &Chinese (Simplified) to English
sl: Iz kitajščine (poenostavljene) v angleščino

en: Chinese (&Traditional) to English
sl: Iz kitajščine (&tradicionalne) v angleščino

en: &Japanese to English
sl: Iz &japonščine v angleščino

en: &Korean to English
sl: Iz &korejščine v angleščino

[ctx: @title:window]
en: Malformed URL
sl: Napačno oblikovan URL

en: The URL you entered is not valid, please correct it and try again.
sl: Vnesen URL ni veljaven. Popravite ga in poskusite znova.

[ctx: @info]
en: You are viewing this page over a secure connection.<nl/><nl/>The URL of the page will sent to the online translation service,<nl/>which may fetch the insecure version of the page.
sl: To stran si ogledujete preko varne povezave.<nl/><nl/>Spletni storitvi za prevajanje bo poslan naslov URL,<nl/>ta pa bo morda pridobila različico strani, ki ni varna.

[ctx: @title:window]
en: Security Warning
sl: Varnostno opozorilo
