dirfilterplugin - en to sl translation catalogue (9 entries)

[ctx: @info:tooltip]
en: Hide Filter Bar
sl: Skrij filtrirno vrstico

[ctx: @label:button]
en: Filter by t&ype
sl: Filtriraj po vrsti

[ctx: @info:tooltip]
en: Filter items by file type.
sl: Predmete filtriraj po vrsti datoteke.

[ctx: @action:inmenu Tools]
en: Show Filter Bar
sl: Pokaži filtrirno vrstico

en: Use Multiple Filters
sl: Uporabi več filtrov

en: Show Count
sl: Pokaži število

en: Reset
sl: Ponastavi

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
sl: Orodja

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
sl: Dodatna orodna vrstica
