fsview - en to sl translation catalogue (72 entries)

en: Name
sl: Ime

en: Size
sl: Velikost

en: File Count
sl: Število datotek

en: Directory Count
sl: Število map

en: Last Modified
sl: Nazadnje spremenjeno

en: Owner
sl: Lastnik

en: Group
sl: Skupina

en: Mime Type
sl: Vrsta MIME

en: Go To
sl: Pojdi na

en: Stop at Depth
sl: Zaustavi na globini

en: Stop at Area
sl: Zaustavi se na območju

en: Stop at Name
sl: Zaustavi se na imenu

en: Go Up
sl: Pojdi gor

en: Stop Refresh
sl: Zaustavi osveževanje

en: Refresh
sl: Osveži

en: Refresh '%1'
sl: Osveži '%1'

en: Color Mode
sl: Barvni način

en: Visualization
sl: Predočenje

en: None
sl: Brez

en: Depth
sl: Globina

en: Read 1 folder, in %2 | Read %1 folders, in %2
sl[0]: Prebrana %1 mapa v %2
sl[1]: Prebrani %1 mapi v %2
sl[2]: Prebrane %1 mape v %2
sl[3]: Prebranih %1 map v %2

en: 1 folder | %1 folders
sl[0]: %1 mapa
sl[1]: %1 mapi
sl[2]: %1 mape
sl[3]: %1 map

en: <p>This is the FSView plugin, a graphical browsing mode showing filesystem utilization by using a tree map visualization.</p><p>Note that in this mode, automatic updating when filesystem changes are made is intentionally <b>not</b> done.</p><p>For details on usage and options available, see the online help under menu 'Help/FSView Manual'.</p>
sl: <p>To je vstavek FSView, grafični način brskanja, ki prikazuje uporabo datotečnega sistema s pomočjo predočenja drevesnega pogleda.</p><p>Zapomnite si, da v tem načinu samodejno posodabljanje ob spremembah datotečnega sistema namenoma <b>ni</b> upoštevano.</p><p>Za podrobnosti o uporabi in možnostih, ki so na voljo, si oglejte spletno pomoč v meniju »Pomoč/Priročnik FSView«.</p>

en: &FSView Manual
sl: Priročnik &FSViev

en: Show FSView manual
sl: Prikaži priročnik FSView

en: Opens the help browser with the FSView documentation
sl: Odpre brskalnik pomoči z dokumentacijo FSView

[ctx: @action:inmenu File]
en: Move to Trash
sl: Premakni v Smeti

[ctx: @action:inmenu File]
en: Delete
sl: Izbriši

[ctx: @action:inmenu Edit]
en: &Edit File Type...
sl: Ur&edi vrsto datoteke...

[ctx: @action:inmenu File]
en: Properties
sl: Lastnosti

en: FSView intentionally does not support automatic updates when changes are made to files or directories, currently visible in FSView, from the outside.
    For details, see the 'Help/FSView Manual'.
sl: FSView namenoma ne podpira samodejnega posodabljanja iz zunanje strani, ko pride do sprememb datotek in map, ki so trenutno vidne v FSView.
    Za podrobnosti si oglejte »Pomoč/Priročnik FSView«.

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
sl: Ur&ejanje

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
sl: Pogled

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
sl: Pomoč

en: Filesystem Viewer
sl: Pregledovalnik datotečnih sistemov

en: (c) 2002, Josef Weidendorfer
sl: © 2002, Josef Weidendorfer

en: View filesystem starting from this folder
sl: Poglej datotečni sistem od te mape naprej

en: Text %1
sl: Besedilo %1

en: Recursive Bisection
sl: Rekurzivna bisekcija

en: Columns
sl: Stolpci

en: Rows
sl: Vrstice

en: Always Best
sl: Vedno najboljše

en: Best
sl: Najboljše

en: Alternate (V)
sl: Alternativno (N)

en: Alternate (H)
sl: Alternativno (V)

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: Nesting
sl: Gnezdenje

en: Border
sl: Obroba

en: Correct Borders Only
sl: Popravi samo obrobe

en: Width %1
sl: Širina %1

en: Allow Rotation
sl: Dovoli vrtenje

en: Shading
sl: Senčenje

en: Visible
sl: Vidno

en: Take Space From Children
sl: Odvzemi prostor podrejenim

en: Top Left
sl: Zgoraj levo

en: Top Center
sl: Zgoraj na sredini

en: Top Right
sl: Zgoraj desno

en: Bottom Left
sl: Spodaj levo

en: Bottom Center
sl: Spodaj v sredini

en: Bottom Right
sl: Spodaj desno

en: No %1 Limit
sl: Brez omejitve %1

en: No Area Limit
sl: Brez omejitve območja

en: Area of '%1' (%2)
sl: Območje '%1' (%2)

en: 1 Pixel | %1 Pixels
sl[0]: %1 slik. točka
sl[1]: %1 slik. točki
sl[2]: %1 slik. točke
sl[3]: %1 slik. točk

en: Double Area Limit (to %1)
sl: Podvoji omejitev območja (v %1)

en: Halve Area Limit (to %1)
sl: Razpolovi omejitev območja (v %1)

en: No Depth Limit
sl: Brez omejitve globine

en: Depth of '%1' (%2)
sl: Globina '%1' (%2)

en: Depth %1
sl: Globina %1

en: Decrement (to %1)
sl: Zmanjšaj (na %1)

en: Increment (to %1)
sl: Povečaj (na %1)
