imgalleryplugin - en to sl translation catalogue (45 entries)

[ctx: @title:window]
en: Create Image Gallery
sl: Ustvari galerijo slik

en: Create
sl: Ustvari

en: Image Gallery for %1
sl: Galerija slik za %1

en: Look
sl: Videz

en: Page Look
sl: Izgled strani

en: &Page title:
sl: Naslov strani:

en: I&mages per row:
sl: Slik na vrstico:

en: Show image file &name
sl: Pokaži ime slikovne datoteke

en: Show image file &size
sl: Pokaži velikost slikovne datoteke

en: Show image &dimensions
sl: Pokaži mere slike

en: Fon&t name:
sl: Ime pisave:

en: Font si&ze:
sl: Velikost pisave:

en: &Foreground color:
sl: Barva ospredja:

en: &Background color:
sl: &Barva ozadja:

en: Folders
sl: Mape

en: &Save to HTML file:
sl: &Shrani v datoteko HTML:

en: <p>The name of the HTML file this gallery will be saved to.</p>
sl: <p>Ime datoteke HTML, kamor bo shranjena ta galerija.</p>

en: &Recurse subfolders
sl: &Rekurzivno podmape

en: <p>Whether subfolders should be included for the image gallery creation or not.</p>
sl: <p>Ali naj bodo podmape vključene v ustvaritev galerije slik ali ne.</p>

en: Endless
sl: Neskončno

en: <p>You can limit the number of folders the image gallery creator will traverse to by setting an upper bound for the recursion depth.</p>
sl: <p>Število map, ki jih bo ustvarjalnik slikovne galerije prepotoval lahko omejite z zgornjo mejo rekurzijske globine.</p>

en: Rec&ursion depth:
sl: Globina rekurzije:

en: Copy or&iginal files
sl: Kopiraj &izvorne datoteke

en: <p>This makes a copy of all images and the gallery will refer to these copies instead of the original images.</p>
sl: <p>To naredi kopije vseh slik in galerija bo povezana s temi kopijami in ne z izvirnimi slikami.</p>

en: Use &comment file
sl: Uporabi datoteko z opombami

en: <p>If you enable this option you can specify a comment file which will be used for generating subtitles for the images.</p><p>For details about the file format please see the "What's This?" help below.</p>
sl: <p>Če omogočite to možnost, lahko navedete datoteko z opombami, ki bo uporabljena za ustvarjanje podnapisov k slikam.</p><p>Za podrobnosti o obliki datoteke si oglejte pomoč »Kaj je to?«.</p>

en: <p>You can specify the name of the comment file here. The comment file contains the subtitles for the images. The format of this file is:</p><p>FILENAME1:<br />Description<br /><br />FILENAME2:<br />Description<br /><br />and so on</p>
sl: <p>Tu lahko navedete ime datoteke z opombami. Datoteka z opombami vsebuje podnapise k slikam. Oblika te datoteke je:</p><p>IME_DATOTEKE1: <br />Opis<br /><br />IME_DATOTEKE2:<br />Opis<br /><br /> itd.</p>

en: Comments &file:
sl: Datoteka z opombami:

en: Thumbnails
sl: Sličice

en: Image f&ormat:
sl: F&ormat slike:

en: Thumbnail size:
sl: Velikost sličice:

en: &Set different color depth:
sl: Nastavi drugačno barvno globino:

en: Color depth:
sl: Barvna globina:

en: &Create Image Gallery...
sl: Ustvari galerijo slik...

en: Could not create the plugin, please report a bug.
sl: Ni bilo mogoče ustvariti vstavka, pošljite poročilo o hrošču.

en: Creating an image gallery works only on local folders.
sl: Ustvarjanje galerije slik deluje le na krajevnih mapah.

en: Creating thumbnails
sl: Ustvarjanje sličic

en: Could not create folder: %1
sl: Ni bilo mogoče ustvariti mape: %1

en: <i>Number of images</i>: %1
sl: <i>Število slik</i>: %1

en: <i>Created on</i>: %1
sl: <i>Ustvarjena</i>: %1

en: <i>Subfolders</i>:
sl: <i>Podmape</i>:

en: Created thumbnail for: 
    %1
sl: Ustvarjena sličica za:
    %1

en: Creating thumbnail for: 
    %1
     failed
sl: Ustvarjanje sličice za 
    %1
     ni uspelo

en: Could not open file: %1
sl: Ni bilo mogoče odpreti datoteke: %1

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
sl: Orodja
