kcmkio - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: <h1>My Bookmarks</h1><p>This module lets you configure the bookmarks home page.</p><p>The bookmarks home page is accessible at <a href="bookmarks:/">bookmarks:/</a>.</p>
sl: <h1>Moji zaznamki</h1><p>Ta modul vam omogoča nastavitev domače strani z zaznamki.</p><p>Domača stran z zaznamki je dosegljiva na <a href="bookmarks:/">bookmarks:/</a>.</p>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Bookmarks
sl: Zaznamki

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbShowRoot)
en: If this option is unchecked, bookmarks at the root of the hierarchy (not in a folder) are not displayed.
    If checked, they are gathered in a "root" folder.
sl: Če ta možnost ni označena, zaznamki na vrhu hierarhije (ki niso v mapi) ne bodo prikazani.
    Če je označena, so zbrani v mapi »Vrh«.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbShowRoot)
en: &Show bookmarks without folder
sl: Pokaži zaznamke brez mape

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbFlattenTree)
en: Sub-folders are shown within their parent by default. If you activate this option, sub-folders are displayed on their own.
    It looks less nice but it may help if you have a very big folder you want to spread in two columns.
sl: Podmape so privzeto prikazane znotraj nadrejenih map. Če omogočite to možnost, bodo podmape prikazane ločeno.
    Ti sicer ne izgleda tako lepo, a vam bo mogoče v pomoč, če imate zelo veliko mapo in jo želite prikazati v dveh stolpcih.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbFlattenTree)
en: &Flatten bookmarks tree
sl: Splošči drevo zaznamkov

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbShowPlaces)
en: Show a box with KDE places (Home, Network, ...). Useful if you use konqueror as a file manager.
sl: Pokaže KDE-jeva sistemska mesta (Domov, Omrežje, ...). Uporabno, če uporabljate Konqueror kot upravljalnik datotek.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbShowPlaces)
en: Show system &places
sl: Pokaži sistemska mesta

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: General Settings
sl: Splošne nastavitve

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label)
en: Folders are automatically distributed in several columns. The optimal number of columns depends on the width of the konqueror window and the number of bookmarks you have.
sl: Mape so samodejno prikazane v več stolpcih. Optimalno število stolpcev je odvisno od širine okna Konquerorja in števila zaznamkov.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Number of columns to show:
sl: Število prikazanih stolpcev:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbShowBackgrounds)
en: Disable it on slow system to disable background images.
sl: Onemogočite na počasnejšem računalniku, da onemogočite slike ozadja.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbShowBackgrounds)
en: Show folder &backgrounds
sl: Pokaži ozadja v mapah

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: How much disk space is used to cache the pixmaps
sl: Koliko prostora na disku se porabi za predpomnjenje sličic

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Pixmap Cache
sl: Predpomnilnik sličic

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbMaxCacheSize)
en: Disk cache size:
sl: Velikost predpomnilnika na disku:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, sbCacheSize)
en:  kB
sl:  KiB

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, clearCacheButton)
en: Clear the pixmap cache
sl: Počisti predpomnilnik sličic

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clearCacheButton)
en: &Clear Cache
sl: Počisti predpomnilnik
