kfmclient - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: KDE tool for opening URLs from the command line
sl: KDE-jevo orodje za odpiranje URL-jev iz ukazne vrstice

en: Non interactive use: no message boxes
sl: Brez vzajemne uporabe: brez oken s sporočili

en: Show available commands
sl: Pokaže razpoložljive ukaze

en: Command (see --commands)
sl: Ukaz (glejte --commands)

en: Arguments for command
sl: Argumenti ukaza

en: The files/URLs opened by the application will be deleted after use
sl: Datoteke in URL-ji, ki jih odpre program, bodo izbrisani po uporabi

en: 
    Syntax:
sl: 
    Skladnja:

en:   kfmclient openURL 'url' ['mimetype']
                # Opens a window showing 'url'.
                #  'url' may be a relative path
                #   or file name, such as . or subdir/
                #   If 'url' is omitted, $HOME is used instead.
sl:   kfmclient openURL »url« [»vrsta_mime«]
                # Odpre okno in prikaže »url«.
                #  »url« je lahko relativna pot
                #   ali ime datoteke, kot npr. . ali podmapa/
                #   Če je »url« izpuščen, se privzame $HOME.

en:             # If 'mimetype' is specified, it will be used to determine the
                #   component that Konqueror should use. For instance, set it to
                #   text/html for a web page, to make it appear faster
sl:             # Če je 'vrsta_mime' določen, potem bo uporabljen za ugotavljanje
                #   sestavnega dela, ki naj jo Konqueror uporabi. Npr. nastavite ga na
                #   text/html za spletno stran, da jo hitreje prikažete

en:   kfmclient newTab 'url' ['mimetype']
                # Same as above but opens a new tab with 'url' in an existing Konqueror
                #   window on the current active desktop if possible.
sl:   kfmclient newTab »url« [»vrsta_mime«]
                # Enako kot zgoraj, vendar odpre nov zavihek z »url« v obstoječem oknu Konquerorja
                #   na trenutnem dejavnem namizju, če je to mogoče.

en: Syntax error, not enough arguments
sl: Skladenjska napaka: premalo argumentov

en: Syntax error, too many arguments
sl: Skladenjska napaka: preveč argumentov

en: Syntax error, unknown command '%1'
sl: Skladenjska napaka: neznan ukaz »%1«
