kget - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Download Manager
sl: Upravljalnik prejemov

en: Show Drop Target
sl: Pokaži spustni cilj

en: List All Links
sl: Prikaži vse povezave

en: List Selected Links
sl: Prikaži izbrane povezave

en: No downloadable links were found.
sl: Najdene ni bilo nobene povezave, ki jo je mogoče prejeti.

en: No Links
sl: Ni povezav

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
sl: O&rodja
