khtmlsettingsplugin - en to sl translation catalogue (14 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
sl: Orodja

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
sl: Dodatna orodna vrstica

en: HTML Settings
sl: Nastavitve HTML

en: &Cookies
sl: Piškotki

en: &Plugins
sl: Vstavki

en: Autoload &Images
sl: Samodejno naloži slike

en: Enable Pro&xy
sl: Omogoči posredniški strežnik

en: Enable Cac&he
sl: Omogoči predpomnilnik

en: Cache Po&licy
sl: Pravi&lnik za predpomnilnik

en: &Keep Cache in Sync
sl: Usklajuj predpomnilnik

en: &Use Cache if Possible
sl: &Uporabi predpomnilnik, če je mogoče

en: &Offline Browsing Mode
sl: Način brskanja brez povezave

en: The cookie setting could not be changed, because the cookie daemon could not be contacted.
sl: Nastavitev piškotkov ni bilo mogoče spremeniti, ker ni bilo mogoče stopiti v stik z ozadnjim programom za piškotke.

[ctx: @title:window]
en: Cookie Settings Unavailable
sl: Nastavitve piškotkov niso na voljo
