konqueror - en to sl translation catalogue (8 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
sl: Orodja

en: Input Required:
sl: Zahtevan vnos:

en: &Execute Shell Command...
sl: Izvedi lupinski ukaz ...

en: KShellCmdPlugin::slotExecuteShellCommand: Program error, please report a bug.
sl: KShellCmdPlugin::slotExecuteShellCommand: Programska napaka, poročajte o hrošču.

en: Executing shell commands works only on local directories.
sl: Izvajanje lupinskega ukaza deluje le v krajevnih mapah.

[ctx: @title:window]
en: Execute Shell Command
sl: Izvedi lupinski ukaz

en: Execute shell command in current directory:
sl: Izvedi lupinski ukaz v trenutni mapi:

en: Output from command: "%1"
sl: Izhod ukaza: "%1"
