libkonq - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: &Open
sl: &Odpri

en: Create &Folder...
sl: Ustvari mapo...

en: &Restore
sl: Obnovi

en: Show Original Directory
sl: Prikaži izvorno mapo

en: Show Original File
sl: Prikaži izvorno datoteko

en: &Empty Trash Bin
sl: Izprazni Smeti

en: &Configure Trash Bin
sl: Nastavi Smeti

en: &Bookmark This Page
sl: Zaznamuj to stran

en: &Bookmark This Location
sl: Zaznamuj to mesto

en: &Bookmark This Folder
sl: Zaznamuj to mapo

en: &Bookmark This Link
sl: Zaznamuj to povezavo

en: &Bookmark This File
sl: Zaznamuj to datoteko

en: Preview In
sl: Predogled v

en: Open Terminal Here
sl: Odpri terminal tukaj

en: &Properties
sl: Lastnosti
