uachangerplugin - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Change Browser Identification
sl: Spremeni istovetnost brskalnika

en: Other
sl: Drugo

[ctx: %1 = browser version (e.g. 2.0)]
en: Version %1
sl: Različica %1

[ctx: %1 = browser version, %2 = platform (e.g. 2.0, Windows XP)]
en: Version %1 on %2
sl: Različica %1 na %2

[ctx: %1 = browser name, %2 = browser version, %3 = platform (e.g. Firefox, 2.0, Windows XP)]
en: %1 %2 on %3
sl: %1 %2 na %3

en: Default Identification
sl: Privzeta istovetnost

note: i18n("Reload Identifications"), this, SLOT(slotReloadDescriptions()), 0, ++count );
en: Apply to Entire Site
sl: Uveljavi za celotno spletišče

en: Configure...
sl: Nastavi ...

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
sl: &Orodja

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
sl: Dodatna orodna vrstica
