konqueror - en to sl translation catalogue (57 entries)

en: Untitled
sl: Brez naslova

en: Create Archive
sl: Ustvari arhiv

en: The URL of the page that is to be archived
sl: Spletni naslov strani za arhiviranje

en: Source &URL:
sl: &URL vira:

en: Web archive (*.war)
sl: Spletni arhiv (*.war)

en: Tar archive (*.tar)
sl: Tar arhiv (*.tar)

en: Zip archive (*.zip)
sl: Zip arhiv (*.zip)

en: Directory
sl: Direktorij

en: The file or directory where the archived page will be saved
sl: Datoteka ali direktorij, kjer bo shranjen arhiv

en: &Save to:
sl: &Shrani na:

en: Options
sl: Možnosti

en:  second |  seconds
sl[0]:  sekunda
sl[1]:  sekundi
sl[2]:  sekunde
sl[3]:  sekund

en: None
sl: Noben

[ctx: @info]
en: The web archive download cannot use the current proxy settings. No proxy will be used.
sl: Prenos spletnega arhiva ne more uporabiti trenutnih nastavitev posredniškega strežnika. Posredniški strežnik ne bo uporabljen.

[ctx: @info]
en: The save location is not valid.
sl: Lokacija shranjevanja ni veljavna.

[ctx: @info]
en: Cannot find the wget(1) command,<nl/>see <link>%1</link>.
sl: Ni mogoče najti ukaza wget(1),<nl/>glejte <link>%1</link>.

[ctx: @info]
en: Cannot verify destination<nl/><filename>%1</filename><nl/>%2
sl: Ni mogoče preveriti cilja<nl/><filename>%1</filename><nl/>%2

[ctx: @info]
en: The archive directory<nl/><filename>%1</filename><nl/>already exists as a file.
sl: Direktorij arhiva<nl/><filename>%1</filename><nl/>že obstaja kot datoteka.

[ctx: @info]
en: The archive directory<nl/><filename>%1</filename><nl/>already exists.
sl: Direktorij arhiva<nl/><filename>%1</filename><nl/>že obstaja.

[ctx: @info]
en: The archive file<nl/><filename>%1</filename><nl/>already exists as a directory.
sl: Datoteka arhiva<nl/><filename>%1</filename><nl/>že obstaja kot direktorij.

[ctx: @info]
en: The archive file <nl/><filename>%1</filename><nl/>already exists.
sl: Datoteka arhiva<nl/><filename>%1</filename><nl/>že obstaja.

en: Archive Already Exists
sl: Arhiv že obstaja

[ctx: @info]
en: Cannot delete original archive<nl/><filename>%1</filename><nl/>%2
sl: Izvirnega arhiva ni mogoče izbrisati<nl/><filename>%1</filename><nl/>%2

[ctx: @info]
en: Cannot create a temporary directory<nl/><filename>%1</filename><nl/>
sl: Ni mogoče ustvariti začasnega imenika<nl/><filename>%1</filename><nl/>

[ctx: @info]
en: Cannot start the archiver process <filename>%1</filename>
sl: Ni mogoče zagnati procesa arhiviranja <filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: The download process was interrupted.
sl: Proces prenosa je bil prekinjen.

[ctx: @info]
en: <para>The download process <filename>%1</filename> failed with signal %2.</para>
sl: <para>Proces prenosa <filename>%1</filename> je izpadel s sporočilom %2.</para>

[ctx: @info]
en: <para>The download process <filename>%1</filename> failed with status %2.</para>
sl: <para>Proces prenosa <filename>%1</filename> je izpadel s statusom %2.</para>

[ctx: @info]
en: <para>This may simply indicate a 404 error for some of the page elements.</para>
sl: <para>To lahko preprosto kaže na napako 404 pri nekaterih elementih strani.</para>

[ctx: @info]
en: <para>Retain the partial web archive?</para>
sl: <para>Želite obdržati delni spletni arhiv?</para>

en: Retain Archive?
sl: Obdržim arhiv?

en: Retain
sl: Obdrži

[ctx: @info]
en: Creating the web archive failed.
sl: Ustvarjanje spletnega arhiva ni uspelo.

[ctx: @info]
en: Cannot copy archive to<nl/><filename>%1</filename><nl/>%2
sl: Ni mogoče kopirati arhiva na<nl/><filename>%1</filename><nl/>%2

[ctx: @info]
en: Cannot set permissions on<nl/><filename>%1</filename><nl/>%2
sl: Ni mogoče nastaviti dovoljenj na<nl/><filename>%1</filename><nl/>%2

[ctx: @info]
en: Web archive saved as<nl/><filename><link>%1</link></filename>
sl: Spletni arhiv shranjen kot<nl/><filename><link>%1</link></filename>

en: Archive a web page
sl: Arhiviraj spletno stran

en: URL of the web page to archive
sl: Spletni naslov spletne strani za arhiviranje

note: i18n: ectx: label, entry (WaitTime), group (Options)
en: Wait time:
sl: Čas čakanja:

note: i18n: ectx: tooltip, entry (WaitTime), group (Options)
en: The wait time between item requests, to reduce web server load
sl: Čas čakanja med zahtevki za zmanjšanje obremenitve spletnega strežnika

note: i18n: ectx: label, entry (NoProxy), group (Options)
en: Do not use proxy
sl: Ne uporabljaj posrednika

note: i18n: ectx: tooltip, entry (NoProxy), group (Options)
en: Do not use the system proxy settings to fetch the web page
sl: Ne uporabljaj nastavitev sistemskega strežnika za dostop spletne strani

note: i18n: ectx: label, entry (RandomWait), group (Options)
en: Randomise wait time
sl: Uporabi naključni čas čakanja

note: i18n: ectx: tooltip, entry (RandomWait), group (Options)
en: Vary the wait time between requests, to confuse server log analysis
sl: Spreminjaj čas čakanja med zahtevami, da zmotite analizo dnevnika strežnika

note: i18n: ectx: label, entry (FixExtensions), group (Options)
en: Save in standard web archive format
sl: Shranite v standardnem formatu spletnega arhiva

note: i18n: ectx: tooltip, entry (FixExtensions), group (Options)
en: <p>Save downloaded files all in a single directory, with file name extensions suitable for local browsing.
                            For example, the main HTML page will always be called "index.html" and a remote .php page will be saved with the standard .html extension.</p>
                   <p>Leave this option turned on to produce a standard web archive (.war) file.</p>
                   <p>If this option is turned off, then the files will be saved exactly as downloaded.
                            This means that they may be in subdirectories reflecting the structure of the original web site, and extensions will not be adjusted.
                            Note that the download may not work correctly if the original URL refers to a directory but does not end with a slash.</p>
sl: <p>Prenesene datoteke shranite v enem imeniku s podaljškom imena, primernim za lokalno brskanje.
                            Na primer, glavna stran HTML bo vedno "index.html" in oddaljena stran .php bo shranjena z standardnim podaljškom .html.</p>
                   <p>Pustite to možnost vklopljeno, da ustvarite standardni arhiv splet (.war).</p>
                   <p>Če je ta možnost izklopljena, bodo datoteke shranjene točno tako, kot so bile prenesene.
                            To pomeni, da so morda v podimenikih odraža strukturo prvotnega spletnega mesta, podaljški pa ne bodo prilagojeni.
                            Upoštevajte, da prenos morda ne bo deloval pravilno, če se izvirni URL nanaša na imenik, a se ne konča s poševnico.</p>

note: i18n: ectx: label, entry (RunInTerminal), group (Options)
en: Run in terminal
sl: Poženi v terminalu

note: i18n: ectx: tooltip, entry (RunInTerminal), group (Options)
en: <p>Run the download process in a terminal window. Close the terminal window when the download has finished.</p>
                   <p>If this option is turned off then the download will run in the background. Its progress output should appear in the session log file.</p>
sl: <p>Zaženi postopek prenosa v terminalskem oknu. Zaprit okno terminala, ko je prenos končan.</p>
                   <p>Če je ta možnost izklopljena, bo prenos tekel v ozadju. Rezultat njegovega napredka bi se moral prikazati v datoteki dnevnika seje.</p>

note: i18n: ectx: label, entry (CloseWhenFinished), group (Options)
en: Close when finished
sl: Zapri, ko je končano

note: i18n: ectx: tooltip, entry (CloseWhenFinished), group (Options)
en: Close this window when the download has finished successfully
sl: Zapri to okno, ko se prenos uspešno zaključi

note: i18n: ectx: label, entry (ArchiveType), group (Options)
en: Archive &type:
sl: Tip arhiva:

note: i18n: ectx: tooltip, entry (ArchiveType), group (Options)
en: The type of web archive to save
sl: Tip spletnega arhiva za shranjevanje

en: Archive Web Page...
sl: Arhiviraj spletno stran...

[ctx: @info]
en: Cannot find the <command>kcreatewebarchive</command> executable,<nl/>check the plugin and helper installation.
sl: Ni mogoče najti programa <command>kcreatewebarchive</command>,<nl/>preverite namestitev vtičnika in pomožnih programov.

en: Cannot Create Web Archive
sl: Ni mogoče ustvariti spletnega arhiva

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
sl: Orodja

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
sl: Ekstra orodna vrstica
