searchbarplugin - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Search Bar<p>Enter a search term. Click on the icon to change search mode or provider.</p>
sl: Iskalna vrstica<p>Vnesite iskalni niz. Kliknite na ikono za spremembo načina ali ponudnika iskanja.</p>

en: Search Bar
sl: Iskalna vrstica

en: Focus Searchbar
sl: Žarišče na iskalno vrstico

en: Find in Page...
sl: Najdi na strani...

en: Find in This Page
sl: Najdi na tej strani

en: Select Search Engines...
sl: Izberite iskalnike...

en: Add %1...
sl: Dodaj %1...

note: i18n: ectx: ToolBar (locationToolBar)
en: Search Toolbar
sl: Orodna vrstica iskanja

en: Set Uri Shortcuts
sl: Nastavi bližnjice URI

en: Name:
sl: Ime:

en: Shortcuts:
sl: Bližnjice:
