fsview - en to sr translation catalogue (73 entries)

en: Name
sr: Име|/|$[својства аку име]

en: Size
sr: Величина|/|$[својства аку величину]

en: File Count
sr: Број фајлова|/|$[својства аку 'број фајлова']

en: Directory Count
sr: Број фасцикли|/|$[својства аку 'број фасцикли']

en: Last Modified
sr: Последња измена|/|$[својства аку 'последњу измену']

en: Owner
sr: Власник|/|$[својства аку власника]

en: Group
sr: Група|/|$[својства аку групу]

en: Mime Type
sr: МИМЕ тип|/|$[својства аку 'МИМЕ тип']

en: Go To
sr: Иди на

en: Stop at Depth
sr: Стани на дубини

en: Stop at Area
sr: Стани на површини

en: Stop at Name
sr: Стани на имену

en: Go Up
sr: Иди горе

en: Stop Refresh
sr: Заустави освежавање

en: Refresh
sr: Освежи

en: Refresh '%1'
sr: Освежи „%1“

en: Color Mode
sr: Режим боја

en: Visualization
sr: Визуелизација

en: None
sr: Ништа

en: Depth
sr: Дубина

en: Read 1 folder, in %2 | Read %1 folders, in %2
sr[0]: Прочитана %1 фасцикла у %2
sr[1]: Прочитане %1 фасцикле у %2
sr[2]: Прочитано %1 фасцикли у %2
sr[3]: Прочитана 1 фасцикла у %2

en: 1 folder | %1 folders
sr[0]: %1 фасцикла
sr[1]: %1 фасцикле
sr[2]: %1 фасцикли
sr[3]: 1 фасцикла

en: FSView
sr: ФС‑вју

en: Filesystem Viewer
sr: Приказивач фајл система

en: (c) 2002, Josef Weidendorfer
sr: © 2002, Јозеф Вајдендорфер

en: <p>This is the FSView plugin, a graphical browsing mode showing filesystem utilization by using a tree map visualization.</p><p>Note that in this mode, automatic updating when filesystem changes are made is intentionally <b>not</b> done.</p><p>For details on usage and options available, see the online help under menu 'Help/FSView Manual'.</p>
sr: <p>Прикључак ФС‑вјуа, графички прегледачки режим који приказује попуњеност фајл система визуелно помоћу разгранате мапе.</p><p>Имајте у виду да у овом режиму намерно <b>не</b> долази до аутоматског ажурирања по променама у фајл систему.</p><p>За детаље о коришћењу и доступним опцијама, погледајте помоћ на вези путем менија <i>Помоћ→Упутство за ФС‑вју</i>.</p>

en: &FSView Manual
sr: &Упутство за ФС‑вју

en: Show FSView manual
sr: Прикажи упутство за ФС‑вју

en: Opens the help browser with the FSView documentation
sr: Отвара прегледач помоћи са документацијом ФС‑вјуа.

[ctx: @action:inmenu File]
en: Move to Trash
sr: Премести у смеће

[ctx: @action:inmenu File]
en: Delete
sr: Обриши

[ctx: @action:inmenu Edit]
en: &Edit File Type...
sr: &Уреди тип фајла...

[ctx: @action:inmenu File]
en: Properties
sr: Својства

en: FSView intentionally does not support automatic updates when changes are made to files or directories, currently visible in FSView, from the outside.
    For details, see the 'Help/FSView Manual'.
sr: ФС‑вју намерно не подржава аутоматско ажурирање када дође до измена над фајловима или фасциклама који се тренутно приказују у њему.
    За детаље погледајте „Помоћ→Упутство за ФС‑вју“.

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
sr: &Уређивање

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
sr: При&каз

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
sr: &Помоћ

en: View filesystem starting from this folder
sr: Прикажи фајл систем почев од ове фасцикле

en: Text %1
sr: Текст %1

en: Recursive Bisection
sr: Рекурзивна бисекција

en: Columns
sr: Колоне

en: Rows
sr: Врсте

en: Always Best
sr: Увек најбоље

en: Best
sr: Најбоље

en: Alternate (V)
sr: Алтернативно (у)

en: Alternate (H)
sr: Алтернативно (в)

en: Horizontal
sr: Водоравно

en: Vertical
sr: Усправно

en: Nesting
sr: Гнежђење

en: Border
sr: Ивице

en: Correct Borders Only
sr: Само исправне ивице

en: Width %1
sr: Ширина %1

en: Allow Rotation
sr: Дозволи ротирање

en: Shading
sr: Сенчење

en: Visible
sr: Видљиво

en: Take Space From Children
sr: Преузми простор од деце

en: Top Left
sr: Горе лево

en: Top Center
sr: Горе средина

en: Top Right
sr: Горе десно

en: Bottom Left
sr: Доле лево

en: Bottom Center
sr: Доле средина

en: Bottom Right
sr: Доле десно

en: No %1 Limit
sr: Без ограничења за: %1|/|Без ограничења за $[аку %1]

en: No Area Limit
sr: Без ограничења површине

en: Area of '%1' (%2)
sr: Површина за „%1“ (%2)

en: 1 Pixel | %1 Pixels
sr[0]: %1 пиксел
sr[1]: %1 пиксела
sr[2]: %1 пиксела
sr[3]: 1 пиксел

en: Double Area Limit (to %1)
sr: Удвостручи ограничење површине (за %1)

en: Halve Area Limit (to %1)
sr: Преполови ограничење површине (за %1)

en: No Depth Limit
sr: Без ограничења дубине

en: Depth of '%1' (%2)
sr: Дубина за „%1“ (%2)

en: Depth %1
sr: Дубина %1

en: Decrement (to %1)
sr: Умањи (на %1)

en: Increment (to %1)
sr: Увећај (на %1)
