kget - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Download Manager
sr: Менаџер преузимања

en: Show Drop Target
sr: Прикажи место за спуштање

en: List All Links
sr: Испиши све везе

en: List Selected Links
sr: Испиши изабране везе

en: No downloadable links were found.
sr: Није нађена ниједна преузимљива веза.

en: No Links
sr: Нема веза

en: Unable to communicate with the KGet download manager.
sr: Не могу да дозовем менаџер преузимања К‑гет.

en: Communication Error
sr: Грешка у комуникацији

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
sr: &Алатке
