libkonq - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: &Open
sr: &Отвори

en: Create &Folder...
sr: Направи &фасциклу...

en: &Restore
sr: &Обнови

en: Show Original Directory
sr: Прикажи изворну фасциклу

en: Show Original File
sr: Прикажи изворни фајл

en: &Empty Trash Bin
sr: &Испразни смеће

en: &Configure Trash Bin
sr: &Подеси смеће

en: &Bookmark This Page
sr: &Обележи ову страницу

en: &Bookmark This Location
sr: &Обележи ову локацију

en: &Bookmark This Folder
sr: &Обележи ову фасциклу

en: &Bookmark This Link
sr: &Обележи ову везу

en: &Bookmark This File
sr: &Обележи овај фајл

en: Preview In
sr: Преглед у

en: &Properties
sr: &Својства
