searchbarplugin - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Search Bar<p>Enter a search term. Click on the icon to change search mode or provider.</p>
sr: Трака претраге<p>Унесите израз за тражење. Кликните на иконицу да промените режим или добављача претраге.</p>

en: Search Bar
sr: Трака претраге

en: Focus Searchbar
sr: Фокусирај траку претраге

en: Find in This Page
sr: Пронађи на овој страници

en: Select Search Engines...
sr: Изабери мотор претраге...

en: Add %1...
sr: Додај %1...|/|Додај $[аку %1]...

en: Enable Suggestion
sr: Укључи предлоге

note: i18n: ectx: ToolBar (locationToolBar)
en: Search Toolbar
sr: Трака претраге

en: Set Uri Shortcuts
sr: Постављање пречица ка УРИ‑ју

en: Name:
sr: Име:

en: Shortcuts:
sr: Пречица:
