autorefresh - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: &Auto Refresh
sr: &Аутоматско освежавање

en: None
sr: без

en: Every 15 Seconds
sr: сваких 15 секунди

en: Every 30 Seconds
sr: сваких 30 секунди

en: Every Minute
sr: сваки минут

en: Every 5 Minutes
sr: сваких 5 минута

en: Every 10 Minutes
sr: сваких 10 минута

en: Every 15 Minutes
sr: сваких 15 минута

en: Every 30 Minutes
sr: сваких 30 минута

en: Every 60 Minutes
sr: сваких 60 минута

en: Every 2 Hours
sr: свака 2 сата

en: Every 6 Hours
sr: сваких 6 сати

[ctx: @title:window]
en: Cannot Refresh Source
sr: Није могуће освежити извор

en: <qt>This plugin cannot auto-refresh the current part.</qt>
sr: <qt>Овај прикључак не може аутоматски да освежи текући део.</qt>

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
sr: &Алатке
