akregator_konqplugin - en to sr@ijekavian translation catalogue (5 entries)

en: Add Feed to Akregator
sr@ijekavian: Додај довод у Акрегатор

en: Add Feeds to Akregator
sr@ijekavian: Додавање довода у Акрегатор

en: Add All Found Feeds to Akregator
sr@ijekavian: Додај све нађене доводе у Акрегатор

en: Subscribe to site updates (using news feed)
sr@ijekavian: Прати допуне на сајту (преко довода вијести)

en: Imported Feeds
sr@ijekavian: Увезени доводи
